Z A P R O S Z E N I E

Koleżanki i Koledzy Biegacze,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego z wielką przyjemnością pragnę zaprosić na :

VI Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Branży Paszowo Zbożowej organizowane w ramach Półmaratonu „Słowaka” w Grodzisku Wlkp.

Te znane w całym kraju zawody pod patronatem naszych branżowych organizacji odbędą się w dniu 9 czerwca 2019r. ( niedziela ) o godz. 9.00

Aby wziąć udział w imprezie i zostać objętym naszą klasyfikacją należy zapisać się na oficjalnej stronie Półmaratonu Słowaka :

http://www.polmaratongrodzisk.pl/ i w zakładce „zgłoś udział” zaznaczyć w rubryce „dodatkowe klasyfikacje” - Pracownik PBPZ oraz podać nazwę zakładu pracy. Regulamin Mistrzostw Polski w Półmaratonie Branży Paszowo Zbożowej 2019 oraz szczegóły dopuszczenia do tej klasyfikacji dostępne są na stronie Półmaratonu oraz na stronach internetowych branżowych organizacji patronujących, który to stanowi uzupełnienie oficjalnego regulaminu Półmaratonu „Słowaka”.

ZAPISY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ W DNIU 3 MARCA 2019 o godz. 12.00

i z uwagi na tradycyjnie duże zainteresowanie mogą potrwać zaledwie kilkanaście minut ! Dlatego przypominamy o punktualnym zalogowaniu się na portalu w celu zapisania się na bieg.

W przypadku wyczerpania się oficjalnej puli miejsc proszę o kontakt z Komitetem Organizacyjnym Mistrzostw Polski ( kontakt poniżej ).

Liczymy na Wasz udział, współzawodnictwo i wspaniałą sportową zabawę.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego - Przemysław Specjalski

Jeśli Twoja Firma chciałaby wesprzeć finansowo lub rzeczowo organizację tej imprezy proszę o kontakt : 502 653 089 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Regulamin